Geoblog.pl    MadOlo    Podróże    Tajlandia, Malezja - jesień 2012    motór

motór

Tajlandia, Ko Lanta

Być w tej części świata i nie pojeździć motorkiem to grzech, dlatego dzisiaj był dzień na 2 kółkach. Jeśli wziąć pod uwagę doświadczenie w prowadzeniu takiego pojazdu kierującego i fakt, że tu jest ruch lewostronny, to jazda mogła wydawać się nawet wymagająca. Nie było jednak tak źle, jest tu właściwie jedna główna droga, skrzyżowań mało, rond brak, ale za to ruch całkiem spory. Objechaliśmy wyspę po drodze robiąc przerwy na kąpiel w morzu. I tak spędziliśmy dzień.

Z innej beczki. Resort, w którym siedzimy jest pełen kotów. I tak się zastanawialiśmy jak koty reagują na plażę? Czy traktują to wielkie zgromadzenie piasku jak niekończącą się kuwetę? Wczoraj wieczorem wszystko się wyjaśniło. Jeden z sierściuchów elegancko najpierw strzelił sika, a kilka metrów dalej kupsztyla. Oczywiście wszystko bardzo ładnie zakopał. Potem przyszedł przypływ i fale zmyły wszystko do morza. Ekologicznie.

Uwaga. Nie kalkuluje się tutaj pić browarów. Kosztuja niemało więc lepiej kupić ichnią "łychę" albo rum, smakują nieźle, a poniewierają taka samo jak ich drogie zachodnie odpowiedniki.

Dok
Dok - 2012-11-14 16:42
Takim skuterkiem, to ja też sobie bym pośmigał ;)

Wiurka
Wiurka - 2012-11-14 22:47
a co to za śmieszne 'pokrowce' na bro? :D no i nie wierzę- temat kotów i żadnego zdjęcia futrzaka?! Madziula, ratuj honor rodziny1

skolim
skolim - 2012-11-15 09:33
ekologicznie to zwierzęta morskie się załatwiają. A Wam nie zdarzyło się nigdy zrobić małe co nie co na plaży albo w odmętach fal?

MadOlo
MadOlo - 2012-11-15 13:07
w odmętach fal zdarzyło się czasem co nieco, nie przeczę

Zasoby: 44 wpisy44 95 komentarzy95 251 zdjęć251 0 plików multimedialnych0

26.10.2012 - 18.11.2012